Léčivá masáž

Při léčivých masážích používá terapeut Honza různé léčebné procedury tak, abych Vám co nejrychleji a kvalitně i šetrně pomohl od bolesti. Zároveň přispěje k  k lepší fyzické i psychické kondici. Cílem terapií je odstranit zdravotní problémy, najít jejich příčinu a doporučit další kroky tak, abyste předcházeli jejich opětovnému vzniku. Při úvodní terapii je nedílnou součástí vyšetření a konzultace, tzv. diagnostika.

Terapeut Honza Vám svou masáží pomůže nejen od bolesti zad a kloubů, ale předá Vám i mnoho cenných rad pro prevenci těchto bolestivých stavů. Samotná masáž v sobě zahrnuje mnoho masérských praktik, které masér Honza kombinuje tak, aby masáž  byla šitá přímo na míru daného klienta. Upozorňujeme, že tato masáž bývá náročnější a může být i bolestivější. K zlepšení klientova stavu jsou doporučovány 2-3 návštěvy.
 

Cena:  990 Kč/ 75 minut* 

(Cena zahrnuje diagnostiku pohybového aparátu, léčivou masáž i doporučení.)

Klasická masáž

Klasická (regenerační) masáž terapeuta Honzy je vhodná pro všechny, kteří chtějí relaxovat, uvolnit a detoxikovat svůj organismus. Klasická masáž je jednou z nejpřirozenějších léčebných metod, která Vám pomůže zlepšit nejen fyzický, ale i psychický stav Vašeho organismu. Blahodárný účinek se projeví na kůži, svalstvu a jeho úponech, kloubech a dále v krevním oběhu, lymfatickém systému, dýchacích cestách, nerovvém systému nebo na činnosti vnitřních orgánů. Díky tomu je i vhodnou prevencí před různými onemocněními.

 

Cena:   Klasická masáž (celého těla) 1030 Kč / 90 minut*

            Klasická masáž (záda, šíje, dolní končetiny) 590 Kč/ 60 minut*

            Klasická masáž (záda a šíje) 350 Kč / 30 minut*

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž je velmi příjemná bezbolestná masáž s velkým blahodárným účinkem na Váš organismus. Aktivuje Vám lymfatický systém. Pomůže detoxikovat organismus. Zbaví Vás celulitidy i otoku nohou. Pomůže Vám s relaxací a pozitivně Vás naladí. Pro detoxikační účinnek se doporučuje alespoň 5 návštěv po cca týdnu. Po té následuje několika měsíční pauza.

 

Cena: Lymfodrenáž: 600 Kč / 60 minut

            Balíček 5 návštěv 2300 Kč

Aromaterapeutická masáž

Vonné oleje k masážím se používají již odpradávna. Dopřejte si pocit hluboké relaxace doplněný příhodnými vonnými esencemi. Aromaterapeutická masáž Vás nejen uvolní, ale také připraví na budoucí akce. Pomůže vyléčit všechny neduhy, zbaví Vás únavy i stresu a navodí pozitivní vnímání světa kolem. Samotná masáž je velmi příjemná, uklidňující, relaxační. Harmonizuje Vaši mysl. 

 

Cena: Aromaterapie: 750 Kč / 90 minut

Harmonizace páteře

Masážní rituál, který Vás zbaví bolesti zad, únavy i stresu. Zapomenete na starosti všedních dnů a v průběhu masáže se krásně uvolníte.

Nechte se hýčkat speciálním bylinným krémem, který uvolní svalové křeče, odstraní bolest a zrelaxuje Vaši mysl. Tato exkluzivní masáž od pravého odborníka ve stylu švýcarských terapií Vám vrátí energii, chuť do života a zbaví Vás problémům se zády.

Kdy Vám tato masáž pomůže?

  • Když Vás bolí záda.
  • Když máte problémy s plotýnkami.
  • Když se stresujete, trápíte či máte deprese.
  • Když trpíte nespavostí či špatným zažíváním.
  • Když Vás bolí hlava nebo trpíte migrénami.
  • Když řešíte posttraumatické poporodní potíže.
  • Když potřebujete posílit imunitu.

Rozproudění energie v oblasti páteře harmonizuje i funkci všech vnitřních orgánů. Speciální bylinný krém uvolní svalové křeče, bolesti zad i Vaši mysl.

Cena: Harmonizace páteře - 1000 Kč/ 75 minut*

 

Baňkování

Baňkování terapeuta Honzy je velmi vhodná doplňková metoda různých masáží. Tato lokální vakuoterapie spočívá v přikládání baněk na určitá místa – např. bolestivá místa, na reflexní či akupunkturní body (dle zdravotního stavu klienta či jeho požadavků). Zablokovaná místa uvolňuje tím, že tzv. baňka do sebe vtáhne část pokožky včetně podkožní vrstvy, kde se nachází krevní cévy i tukové částice. Obnoví se tak správný průtok krve (lepší výživa tkání, dochází k detoxikaci), zlepší se vstřebávání otoků či zánětů a dostaví se i analgetický (protibolestivý efekt).

Po aplikaci se mohou objevit podkožní hematomy, tj. vizuální modřiny. Tento efekt není nijak škodlivý, vůbec nebolí. Trvá cca 2 týdny. Tato přechodná nepříjemnost Vás odmění obrovskou úlevou v baňkované oblasti a hloubkovou detoxikací.

Cena: Baňkování: 650 Kč/ 60 minut (Cena baňkování je orientační. Odvíjí se od množství použitých baněk.)

Masáž lávovými kameny

Masáže lávovými kameny terapeuta Honzy využívají příjemného tepelného účinku lávových kamenů. Tento druh masáže je nyní velmi populární nejen díky tomu, že teplo kamenů zvýší účinky masáže, ale také díky jeho kosmetickým účinkům (vypnutí pleti, odstranění vrásek). Zlepší Váš fyzický vzhled i duševní pohodu.

Cena: Masáž lávovými kameny: 650 Kč/ 60 minut*

Reflexní terapie

Při reflexní masáži terapeut Honza využívá body (převážně na chodidlech), na které působí různým tlakem. Tyto body mají svou přímou souvislost s jednotlivými vnitřními orgány či končetinami. Reflexní masáž Vám pomůže nejen nalézt slabá místa Vašeho organismu, ale zároveň je uzdravovat a jejich stimulací vrátit Vaše tělo do původní harmonie.

Cena:   Reflexní masáž chodidel: 630 Kč /40 minut.*

            Reflexní masáž chodidel: 970 Kč /60 minut*

Sportovně rekondiční masáž

Sportovní masáž terapeuta Honzy Vás připraví jak fyzicky tak psychicky k podání sportovního výkonu. Samozřejmostí je i možnost využití této masáže po ukončení sportovní aktivity k navození maximální regenerace organismu.

Terapeuta Honzu si můžete objednat přímo na místo Vaší sportovní akce.

Cena: Sportovní masáž (celé tělo) 1030 Kč /90 minut.*

Sportovní terapie pro sportovce

Využijte masáže a doplňková kompenzační cvičení jako prevenci či odstranění Vašich zdravotních problémů. Jednostranné přetěžování určité svalové partie,  pohybové návyky, nerovnoměrné zapojení svalových skupin - to vše může být příčinou velmi specifických zdravotních potíží, které Vás připravují o radost ze sportu. A navíc snižují Váš sportovní výkon. Mezi nejčastější klienty, kteří navštěvují tyto terapie patří sportovci provozující tenis, golf, squash, florbal, hokej, šerm a další.

 

Cena:  990 Kč/ 90 minut (dle problémů klienta)* 

(Cena zahrnuje diagnostiku pohybového aparátu, léčivou masáž i doporučení a nácvik kompenzačního cvičení.)

 

Havajská masáž

Díky havajské masáži (tzv. Lomi Lomi) Vám terapeut Honza uvolní nejen zatuhlé svalstvo, ale i energetické bloky. Speciální havajské techniky v sobě zahrnují různé tahy pažemi, lokty i předloktím tak, aby bylo dosaženo co největšího terapeutického i relaxačního účinku. Sestava speciálních tahů, která navozuje pocit vnitřní harmonie, je masérem rozvíjena podle potřeby daného klienta. Masáž Vám nejen odstranění únavu svalů či jejich napětí, ale také stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

Cena: 650 Kč / 60 minut*

Indická masáž

Indickou antistresovou masáží hlavy Vám terapeut Honza uvolní oblast šíje, ramen i hlavy. Je prováděna vsedě. Tato původní starověká ajurvédská technika působí i jako reflexologie hlavy. Odstraňuje tedy nejen stresové stavy, ale i např. migrény. Navodí Vám pocit zdraví, vnitřního klidu i psychického vyrovnání. Neméně podstatnou výhodou je i zlepšení kvality vlasových kořínků a tedy i hustota, lesk a celková kvalita vlasů.

Cena: 390 Kč / 30 minut*

Lifting obličeje

Díky liftinku terapeuta Honzy zlepšíte svůj fyzický vzhled a zároveň si navodíte stav vnitřní harmonie. Technika liftinku snižuje viditelnost vrásek a zabraňuje vzniku nových. Působením na svaly obličeje, krku i dekoltu přispívá k tvorbě kolagenu, detoxikaci i správnému toku lymfy. Pokožka je pak jemnější, pružnější a s menším výskytem akné. Díky liftinku se v oblasti obličeje a krku ukládá méně tuků, a tak dochází k odstranění tzv. druhé brady i váčků pod očima.

Cena: Lifting obličeje: 390 Kč/ 30 minut*

 

*Cena masáže je orientační (Záleží na kombinací masírovaných částí a přání klienta. Cena masáže bude vždy dohodnuta předem. Čas masáže je orientační.)